KALHOTKOVÉ PLENY - NÁHRADA JEDNORÁZOVÝCH!

KALHOTKOVÉ PLENY - NÁHRADA JEDNORÁZOVÝCH!

20/10/2018

Už jste někde narazili na kalhotkové pleny? Mnoho lidí se nás ptá, k čemu jsou.

Tyto kalhotky jsou velice pohodlné na přebalování. Jsou tvořeny několika vrstvami BIO bambusového froté, vnější strana je bavlněný úplet s různými motivy.  Zapínají se na suchý zip nebo patentky. Uvnitř jsou vybaveny dlouhou BIO bambusovou vkládací plenou připnutelnou na patentek. Tuto vkládací plenu je dobré použít v noci, a naopak nemusíte, když máte poskládanou plenku jako nejmenší velikost. Kalhotkové pleny T-TOMI jsou rostoucí ? pomocí systému patentků si je nastavíte jako velikost S,M,L,XL. Takže ji využijete od narození až po nočník (cca15 kg). Můžete použít i libovolné jiné vkládací pleny ? dlouhé, krátké, silnější či slabší. Podle toho, jaké množství tekutin očekáváte, jestli se miminko bude pohybovat či jestli jde spát.

Dovnitř je dobré použít separační plenu, která Vám zajistí méně práce s údržbou plenky. Použitou separační plenu T-TOMI jednoduše vyhodíte do WC a spláchnete. Je z čistého bambusového vlákna.

Navrch se použijí svrchní kalhotky. Jsou nepropustné pro vodu, ale přesto prodyšné. Naleznete je zde.

Kalhotkové pleny jsou velice populární, manipulaci s nimi zvládne úplně každý, je to stejné jako u jednorázových. Dají se sušit v sušičce a prát na 60°C, nežehlí se. Při praní vždy zapínejte suché zipy dovnitř, aby se plena v pračce neponičila. Vyberte si motivy, které se Vám a Vašemu miminku budou líbit :-). U nás si vybere každý, podívejte se na ně tady nebo nám napište, která se Vám nejvíce líbí!

Nebojte se tedy nového. BIO bambusové kalhotkové plenky jsou vhodné i pro citlivá miminka, neobsahují škodlivé chemikálie a nezatěžují naši planetu :-) .